Radioonline Hrej hru 120x600

Freeway Fury 3

autor:

2234x

Hodnocení

Sdílej hru na:

Ovládání online hry

↑ ↓ ← → · Jízda/Přeskok
Z · Pozastavení jízdy pro přeskok

Popis online hry

Abyste byli první, řídit jedno auto není dostačující. Rozjeďte se po silnici, předjíždějte auta a ve vhodné chvíli přeskočte na další vozidlo, které je v lepší pozici než to vaše. Nemusíte přeskakovat pouze na auta, můžete si zvolit náklaďák nebo motorku. Ale se skoky opatrně, jakmile přeskočíte špatně a spadnete, zůstane po vás jen vzpomínka. Ale nevěšte hlavu, máte několik pokusů dosáhnout lepšího výsledku.

Komentáře(1)

:) ::music:: ::devil:: ::happy:: ::dream:: ::dynamite::
Anonym 17.03.2017 - 02:20

si ce te faci daca ti se baga pe gat un laptop cu vista, pentru simplul motiv ca nu se vinde cu xp? nu de alta, dar mi s-a intamplat chiar acum 2 saimtaanp,cad sef-miu a vrut un laptop nou. Cum avea vista, iar tipul e total paralel cu informatica, am preferat sa-i instalez xp-ul. Partea proasta este ca inca n-am gasit drivere pentru camera web (integrata), iar pentru wifi am un driver generic care merge doar cand vrea el. Nu iti lasa prea multe optiuni, nu?

Podobné online hry

Pluginy© 2010 - 2011 Všechna práva vyhrazena, VideoHerna.cz

Hledáš nějaké online hry zdarma? Máme pro tebe různé onlinovky a více jak 1000her. Vybrali jsme nejlepší superhry nebo také hry pro dívky, které najdeš na www.videoherna.cz